REGULARNE ZAJĘCIA CONTACT IMPROVISATION we WROCŁAWIU

Zapraszamy na regularne zajęcia z contact improvisation:
Każdy wtorek
Godz 20 – 22 ,Hostel One,Rynek 30,Wroclaw
„W Contact Improvisation nie chodzi o kroki, ruchy, ale o spotkanie, tworzenie i odkrywanie. Chodzi o ciekawość.” Nancy Stark Smith
Contact Improvisation to forma tańca współczesnego, która rozwinęła się na początku lat 70-tych w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu uwielbiana przez tancerzy na całym świecie. Uczy uważności, akceptacji, obecności, otwartości, kreatywności, a także przekraczania własnych granic. Contact Improvisation stwarza warunki do praktykowania bycia w przepływie, pełnej uważności na siebie, partnera i kontakt jaki się stwarza. Wszystko powstaje w momencie i rozpuszcza się w momencie. Dochodzi do przepływu komunikatów, wymiany energii, z której powstaje nowa jakość i potencjał do ruchu, kreacji i spotkania.
-GRUPA MA CHARAKTER OTWARTY
-ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ -REGULARNIE DO KOŃCA CZERWCA 2018
prowadzące:
Dorota Kamecka i Aga Rybak
Tańczą, uczą, organizują.
Obie od kilku lat współtworzą środowisko contact improvisation- prowadzą zajęcia, organizują warsztaty i projekty taneczne.
Współtwórczynie Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE.
Adeptki i organizatorki Academy of New Dance and Improvisation we Wrocławiu oraz wielu międzynarodowych warsztatów tańca.
Zajęcia :
Każdy wtorek godz 20.00-22.00
Koszt 30 PLN POJEDYNCZE WEJŚCIE / 100 PLN KARNET 4X(do wykorzystania w danym miesiącu)
gdzie: Wrocław, Rynek 30, hostel The One
Kontakt i zapisy;
Dorota Kamecka tel.726 515 498 doro.kamecka@gmail.com
Aga Rybak tel 530 716 044 agarybak40@gmail.com

Każda niedziela – otwarte JAMY impro- SPRAWDZAJCIE NA NASZEJ GRUPIE NA FB https://www.facebook.com/groups/108690515911495/